postheadericon Батьківська сторінка

Інформація для батьків новоприбулих дітей

Шановні батьки, вітаємо вас у великій дружній родині

дошкільного навчального закладу №814!

Дякуємо, що, обираючи наш садочок, довіряєте нашому колективу.

Коли ваша дитина вперше почне відвідувати дитячий колектив, їй буде потрібен час  для  адаптації. Будь ласка, сплануйте вашу зайнятість так, щоб в перші місяці відвідування дитиною садочка ви мали змогу дотримуватися графіку адаптації.

Звикання дитини до садочка відбувається  починаючи з півгодини із поступовим збільшенням часу. Графік адаптації буде складений індивідуально для вашої дитини та доведений до вашого відома вихователем.

Для того, щоб дитина легко та швидко звикла до садочка необхідно її підготувати:

- режим дня малюка має бути максимально наближеним до режиму дня садочка;

- дуже добре, якщо у дитини є досвід перебування без батьків;

- дитина має бути привчена до різноманітної не перетертої їжі, вміти самостійно їсти ( у разі потреби вихователі догодовують дітей);

- підгузки та соски мають залишитися у минулому, в дитячому садочку їм не місце;

- у дитини має бути сформована навичка користування горщиком – це обов’язкова умова перебування малюка у будь-якому дитячому колективі;

- дуже важливо, щоб дитина вдома спала окремо від батьків і засинала без заколисування. Це дозволить швидко привчити її до денного сну у садочку;

- дитині буде корисно, якщо ви сформуєте у неї позитивне уявлення про дитячий садок та вихователів. Можна гратися в садочок, читати тематичні книжки, роздивлятися малюнки;

- є ще одна необхідна умова успішної адаптації дитини до садочка – готовність батьків спокійно відпустити дитину в дитячий колектив та довірити її вихователям.

В разі потреби ви можете звернутися за консультацією щодо виховання дитини до психолога або адміністрації ДНЗ.

Телефони для запису на консультацію:

067-291-33-24 – директор ДНЗ Охріменко Надія Петрівна

098-731-87-00 – практичний психолог Филенко Анна Георгіївна

УВАГА! В умовах карантину вхід батьків в будівлю дошкільного закладу заборонений. Адаптованих дітей груп ранньгог віку вихователі зустрічають на ігровому майданчику. Дітей, що звикають до умов садочка, вихователі зустрічають біля входу. Повідомте, будь ласка, про свій прихід завчасно!

Розклад занять та режим дня групи №7

Розклад занять та режим дня групи №8