postheadericon Спортивна сторінка

У ДНЗ створені всі умови для фізичного розвитку дошкільнят :
- різноманітні види і форми організації режиму рухової активності в регламентованій і не регламентованій діяльності;
- збільшення моторної щільності;
- варіювання фізичного навантаження відповідно до індивідуальних особливостей дитини;
- формування підгруп дітей з урахуванням результатів медико-психолого-
педагогічної діагностик;
- корекція дифектів постави;
- створені в групових приміщеннях фізкультурні осередки для організації індивідуальної та підгрупової роботи з дітьми .
Позитивні результати досягнуті по впровадженню в практику роботи з фізичного розвитку оздоровчих технологій по зміцненню стопи (інструктор з фізкультури Журбенко Н.А.)
Значних успіхів досягнуто у фізичному вихованні за рахунок використання різноманітних форм організації режиму рухової активності в частково регламентованій діяльності (організація днів здоров”я, самостійна рухова діяльність дітей у груповому приміщенні та фізкультурній залі).
Доцільно зазначити узгодженість у плануванні роботи педагогів і інструктора з фізичного виховання дошкільнят.
Для удосконалення професійної творчості педагогів інструктор з фізичного виховання  ЖурбенкоН.А. проводить майстер-класи.
Щомісяця, відповідно річного плану роботи ДНЗ, проводяться фізсвята, фізрозваги з вихованцями усіх вікових груп.
Два рази на рік проводиться моніторинг щодо фізичного розвитку дошкільнят. За результатами якого, можна зробити висновок,що найбільша кількість дітей високого рівня (70%) під час виконання стрибків у довжину з місця та стрибків вгору, гарний рівень (60%) виконання кидків м”яча об стіну і ловля з відстані 1м. за 30сек., середній рівень (40%) – під час піднімання тулуба з положення лежачи на спині та

під час згинання рук в упорі лежачи, низький рівень виконання вису на зігнутих руках (68%) та стрибки зі скакалкою (88%).
Одже, аналіз рівня рухового розвитку дітей дошкільного віку довів, що найважчими для дітей залишаються стрибки зі скакалкою та вис на зігнутих руках.

В цілому, рівень розвитку фізичних якостей і навичок у дошкільників по ДНЗ становить : – високий – 60 %, – середній – 30%, низький – 10%

Спортивне свято в садочку ” Граємось та змагаємось разом з батьками”

Мета:   вдосконалення рухових умінь та навичок за допомогою створення необхідного середовища; згуртування дитячого колективу і сімей вихованців із забезпеченням позитивного емоційного мікроклімату, продовжувати  виховувати взаємопідтримку , товариськість .

Сортивне сімейнй свято “Веселі перегони” група №5

Спортивне змагання серед дітей старших груп ” Перші кроки”